Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/index.php on line 63 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/index.php on line 80 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /web/sites/san-remo.sumy.ua/www/engine/modules/show.custom.php on line 92 Сан-Ремо - Развлекательный комплекс г.Сумы

Про компанiю «Сан-Ремо»

О компании «Сан-Ремо»Розважальний комплекс «Сан-Ремо» був заснований 1 травня 1996 і з перших днів свого існування користується великою популярністю у жителів міста Суми. У нашому закладі на двох поверхах дуже вдало об'єднані: ресторан, бар, дискоклуб, більярд, інтернет-кафе, малий банкетний зал, загальна площа яких займає понад 1000м2
У теплу пору року працює літній майданчик.

У минулому році ми закінчили глобальну реконструкцію закладу, тим самим перетворили його в модний розважальний комплекс «Сан-Ремо», в чому можете переконатися і Ви.

Розташований комплекс в самому центрі міста Суми. Ви можете дістатися до нас з будь-якої частини міста дуже швидко і легко. Чудовий краєвид з вікна зачарує Ваш погляд: фонтан, головна вулиця міста, річка Псел, Альтанка, міський парк.

Розважальний комплекс «Сан-Ремо» - це ідеальний варіант для проведення свят - банкетів, днів народження, корпоративних вечірок, фуршетів та презентацій, ювілеїв, весіль, пам'ятних дат, корпоративних зустрічей, закритих VIP-party. Відвідавши наш заклад з компанією друзів, Ви залишите найприємніші спогади. У нас - один з найбільших залів в місті Суми з танцювальним майданчиком, як на першому, так і на другому поверсі.

О компании «Сан-Ремо»До Ваших послуг розважальний комплекс «Сан-Ремо» надає більярд-хол. Тут Ви можете поєднувати відпочинок, спорт і комфорт в одному цілому. У Вашому розпорядженні ігрова зона, яка включає в себе 4 більярдні столи: 3 для гри в російський більярд, а також 1 стіл Pool для американського більярду.

Якщо Ви любитель божевільних вечірок і гучних компаній, то Вам потрібно йти саме в наш дискоклуб.

Розважальний комплекс «Сан-Ремо» - це затишний та елегантний ресторан, а також ефектний дискоклуб з різними світловими і музичними ефектами.

На території розважального комплексу «Сан-Ремо» є безкоштовний доступ до Інтернет через Wi-Fi, так само до Ваших послуг працює інтернет-кафе.

Приміщення обладнані кондиціонерами.

Години роботи закладу: з 9-00 до 04-00
Наші координати: Україна, м. Суми, Покровська площа, 2,
Tel. +38 (0542) 70-07-07
Tel. +38 (0542) 27-51-37
gps
www.san-remo.sumy.ua
2003-2010 © Всі права захищені

#

Розроблено в студії "ТриА" #